ZAPRASZAMY OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI DO WZIĘCIA UDZIAŁU W PROJEKCIE Serdecznie zapraszamy osoby z niepełnosprawnościami z naszej gminy do wzięcia udziału w projekcie DROGA DO PRACY III realizowanym przez Fundację Normalnie.
Głównym celem projektu jest aktywizacja zawodowa wśród 15 osób niepełnosprawnych, z terenu
6 powiatów województwa zachodniopomorskiego tj. miasta Szczecin, policki, gryfiński, goleniowski, stargardzki oraz pyrzycki. Cel ten zostanie osiągnięty poprzez proces wsparcia osób niepełnosprawnych w oparciu o Indywidualne Plany Działania opracowane dla każdego uczestnika projektu.

FORMY WSPARCIA:
* doradztwo zawodowe- indywidualne spotkania z doradcą zawodowym podczas, których zostanie stworzony Indywidualny Plan Drogi Życiowej i Zawodowej,
* pośrednictwo pracy- podczas indywidualnych spotkań Uczestnik uzyska m.in. pomoc w znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia, przygotowane zostanie CV, nabędzie/ poszerzy umiejętności poruszania się po rynku pracy,
*grupowe specjalistyczne poradnictwo zawodowe- 3 spotkania, podczas których uczestnicy nabędą wiedzę i umiejętności w zakresie samodzielnego poszukiwania pracy, kontaktów z instytucjami świadczącymi usługi dla osób poszukujących pracy, przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej w sprawie pracy, autoprezentacja itp.

Projekt jest całkowicie bezpłatny, ponadto każdemu uczestnikowi/ uczestniczce biorącemu udział w projekcie oferowana jest możliwość skorzystania ze zwrotu kosztów dojazdów na usługi
w ramach projektu.


REKRUTACJA
Formularze rekrutacyjne można składać drogą elektroniczną, osobiście lub pocztą na podany adres biura projektu.
Fundacja Normalnie
ul. Jagiellońska 67 wejście B, pok.14
70-382 Szczecin
tel. 574 990 888
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji o projekcie- regulamin rekrutacji i formularz rekrutacyjny dostępne są na stronie:
http://fundacjanormalnie.pl/droga-do-pracy-iii/

W razie jakichkolwiek pytań możecie Państwo kontaktować się również z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Nowogardzie- Panią Justyną Wiącek, Plac Wolności 5 pok. 202, tel. 91 39 26 238 lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowogard, dnia 25 czerwca 2024r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowogardzie informuje, że konkurs na stanowisko Głównego Specjalisty ds. Administracyjnych i Organizacji Pracy został unieważniony.

Zastępca Burmistrza
Michał Krata