Menu główne

SUPER RODZICJeśli jesteś rodzicem bądź opiekunem nastolatka i chcesz lepiej zrozumieć czas dorastania, nauczyć się rozmawiać ze swoim dojrzewającym dzieckiem oraz podejmować bardziej trafne decyzje wychowawcze, to spotkania o frapującym tytule "SUPER RODZIC" są właśnie dla Ciebie !

„SUPER RODZIC” to także dobry czas, by razem w grupie porozmawiać o tym, jak wspierać dorastające dziecko, jak reagować na niewłaściwe zachowania. Warsztaty są również okazją do wymiany doświadczeń rodzicielskich. W ramach „Poligonu rodzica” przewidziano 30 godzin szkoleniowych, w formie ćwiczeń, dyskusji, wykładu, podczas których rodzice będą mogli rozmawiać o tym, co ich boli, a także zebrać pomysły na sprawdzone rozwiązania, poznać kreatywne sposoby radzenia sobie z konfliktami i uzyskać plan działania krok po kroku w mądrym postępowaniu z nastolatkiem.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 15 maja 2017r. w godz. 16:00-18:00 - w Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowogardzie przy ul. 3 Maja 6. Z uwagi na to, że ilość miejsc jest ograniczona, prosimy wszystkich chętnych o wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu (91) 39-26-290. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Koordynator programu-p. Dorota Maślana-Przewodnicząca Zespołu Interdyscyplinarnego. Prowadzący zajęcia- p. Paweł Nowak -Trener rodzinny

Warsztaty sfinansowane są ze środków własnych Gminy Nowogard